EWK tuschteckning VPK

204260

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Vänsterpartiet Kommunisterna C.-H. Hermansson, signerad och daterad EWK 69, tusch, bladmått 36x51 cm

Ej ramad

Konst, Måleri

Rum 9

EWK tuschteckning VPK

Budhistorik (2 bud)

927783
921539

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.