Ingela Johansson olja

204223

JOHANSSON, Ingela (född 1959): Ting, signerad a tergo Ingela Johanssson, olja på duk, 92x101 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Ingela Johansson olja

Budhistorik (15 bud)
925012
2 800
924953
2 600
924953
2 400
924040
922624

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.