EWK tuschsteckning

204222

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Västbanken, signerad och daterad EWK 78, tusch, bladmått 51x67 cm

Ej ramad

Konst, Måleri

Rum 9

EWK tuschsteckning

Budhistorik (3 bud)

921529
650
919060
600
918722
550

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.