EWK tuschteckning

204220

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Semestern, signerad och daterad EWK 74, tusch, bladmått 46,5x51 cm

Ej ramad

Konst, Måleri

Rum 9

EWK tuschteckning

Budhistorik (4 bud)

929988
929655
550
926064
500
921582

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.