EWK collage

204216

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Kung Carl XVI Gustaf, signerad och daterad EWK 78, tusch och collage, bladmått 49x61 cm

Ej ramad

Konst, Måleri

Rum 9

EWK collage

Budhistorik (6 bud)
930838
928501
650
928500
500
923285
921576

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.