EWK Gotland tuschteckning

204213

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Gotland sommar och vinter, signerad och daterad EWK 72, tusch, bladmått 51x36 cm

Ej ramad

Konst, Måleri

Rum 9

EWK Gotland tuschteckning

Budhistorik (7 bud)
929678
923376
929677
923376
921552

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.