Stop barockstil

204197

STOP, silver, delvis förgylld, 1900-tal, barockstil, CG Hallberg, Stockholm 1941, höjd ca 13 cm, vikt ca 416 g

Silver

Monter 27

Stop barockstil

Budhistorik (15 bud)
923230
2 800
923845
2 600
923230
2 400
923040
913134

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.