Färglitografi efter Georges Braque

204176

BRAQUE, Georgers (1882-1963), efter: Nature Morte, heliogravyr i färg, efter förlaga, signerad och numrerad G. Braque 135/300. Editerad av Guy Spitzer, (blindstämpel), 23,5x34,5 cm

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
924296
5 400
916634
5 200
912880
910226
3 800
909990
2 600

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.