Roberto Matta etsning

204163

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad Matta, 93/100, färgetsning på japanpapper, bladmått 51x67 cm

Fack 15

Roberto Matta etsning

Budhistorik (14 bud)
923769
1 900
923158
1 800
923150
1 700
923157
1 700
923150
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.