Gungstol 1800-tal

204147

GUNGSTOL, 1800-tal, betsad björk, svankarmar, klädsel av skinn

Smärre slitage, senare klädsel

Rum 8

Gungstol 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
910770
910740
2 800
910666
2 600
910738
2 400
910666

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.