James Coignard färgcarborundum

204141

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad och numrerad 9/50, färgcarborundum, bladmått 59x38 cm

Fack 4

Budhistorik (16 bud)
922958
909353
908078
909337
908078
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.