Roberto Matta etsning

204134

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad Matta, 63/100, färgetsning på japanpapper, 23x16 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Roberto Matta etsning

Budhistorik (12 bud)
923159
1 400
923840
1 300
923159
923839
923159

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.