Lasse Åberg litografi

204124

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Musscalin", signerad och daterad Lasse Åberg -82, HC, färglitografi, 46x33 cm

Med dedikation

Fack 13

Lasse Åberg litografi

Budhistorik (6 bud)
922949
750
915939
700
918250
650
915939
600
908421
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.