Gunnar Greiber olja

204123

GREIBER, Gunnar (1919-2011): "Ängsmark", signerad Greiber, olja på duk, 49x49 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Gunnar Greiber olja

Budhistorik (14 bud)
923811
922592
923809
950
922592
922029
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.