Bengt Lindström litografier

204113

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): (3) Figurkompositioner, signerade, färglitografier 30x22 - 23x27 cm; med dedikation

Rum 4

Bengt Lindström litografier

Budhistorik (12 bud)
923828
923085
908085
908085
850
922969

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.