Stolar sengustavianska

204109

STOLAR, 4 st, 1800-tal, sengustavianska, s.k. Bellmanstolar

Skador, lagningar/förstärkningar, senare bemålade

Rum 9

Stolar sengustavianska

Budhistorik (14 bud)
924095
2 800
923996
2 600
923794
2 400
923246
922431

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.