Örhängen armring brosch kedja sterlingsilver

204108

ÖRHÄNGEN, 1 par, clips, ARMRING, BROSCH, KEDJA, stavformationer, sterlinsilver, N.E.From, Denmark

Bärnstensliknande stenar med delvis slitage och repor

Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (9 bud)
924087
1 400
924083
1 300
924075
924071
924063

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.