Stolar

204090

STOLAR, 1 par, 1800-tal, s.k. leksandstolar, rygg med 10 spjälor

Slitage, senare klädsel

Rum 2

Stolar

Budhistorik (1 bud)

921617
2013-09-18 00:04:08

2013-09-19 kl 18:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.