Marcel van Zuylen Strüver färglitografi

204056

STRÜVER, Marcel van Zuylen (samtida): "Incident in Spain III", signerad Marcel, 334/350, färgserigrafi, bladstorlek 69x48 cm

Fack 18

Budhistorik (12 bud)
923631
850
922851
922822
750
922850
700
922822
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.