Hugo Zuhr oljemålning

204041

ZUHR, Hugo (1895-1971): Landskapsmotiv, monogramsignerad, olja på duk, 39x46 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 13

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (5 bud)
923698
923696
923695
700
922511
550
913019
500

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.