Ragnar Lindén oljemålning

204038

LINDÉN, Ragnar (1919-93): Insjölandskap, signerad och daterad Ragnar Lindén 1976, olja på pannå,17x9 cm

Konst, Måleri

Monter 27

Ragnar Lindén oljemålning

Budhistorik (12 bud)
924278
850
924281
924278
750
924273
700
924273
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.