Oljemålning F Norberg

204037

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Bella" motiv med gris och hund, signerad och daterad F Norberg 86, copia efter...olja på duk, 33x45 cm

Krackelyr

Konst, Måleri

Rum 10

Oljemålning F Norberg

Budhistorik (30 bud)
923922
923919
2 800
923915
2 600
923913
2 400
923914

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.