Curt Hillfon oljemålning

204032

HILLFON, Curt (född 1943): Tondo, signerad Curt Hillfon a tergo, olja på pannå, diameter 58 cm

Smärre ytrispor

Konst, Måleri

Rum 12

Curt Hillfon oljemålning

Budhistorik (4 bud)

924564
550
923719
910713
909967

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.