Per Julius oljemålning

204030

JULIUS, Per (född 1951): Vintemotiv, signerad P. Julius, olja på duk, 33x24 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Per Julius oljemålning

Budhistorik (19 bud)
923964
6 600
923962
6 400
923956
6 200
923952
6 000
923947
5 800

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.