Haavs Jonsson balndteknik

204029

JOHNSON, Haavs, Undervattensvärld, signerad och daterad Haavs Johnson 49, blandteknik, 21x29 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Haavs Jonsson balndteknik

Budhistorik (20 bud)
924263
2 400
924261
911808
924253
911808
1 300

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.