David Wallin oljemålning

204025

WALLIN, David (1876-1957): "Kattvik", signerad D. Wallin, daterad a tergo 1950 Skåne vid Båstad, Kvarlåtenskapsstämpel, olja på pannå, 32x40 cm

Konst, Måleri

Fack 16

David Wallin oljemålning

Budhistorik (7 bud)
923612
600
923432
550
922396
500
922199
450
915465

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.