Olav Strömme oljemålning

204023

STRÖMME, Olav (1909-78): Komposition, signerad och daterad O. Strömme-69, olja på pannå, 60x40 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Olav Strömme oljemålning

Budhistorik (2 bud)

910001
3 200
909348

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.