Hans Lublin olja

204017

LUBLIN, Hans (samtida): Människor på gatan, signerad o daterad 1972, olja på duk, 60x46 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Hans Lublin olja

Budhistorik (8 bud)
923261
600
923151
550
923205
550
923151
500
923203
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.