Harry Wichmann oljemålning

204013

WICHMANN, Harry (1916-1993): Flicka med spegel, signerad och daterad Wichmann 76, olja på duk, 32x41 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (20 bud)
923825
2 400
907614
923824
907614
1 600
923823

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.