Esaias Thorén litografi

204009

THORÉN, Esaias (1901-1981): Figurkomposition, signerad och daterad E.Thorén -67, PT, färglitografi, 46x35 cm

Fack 10

Esaias Thorén litografi

Budhistorik (14 bud)
922070
1 300
924009
922070
923930
922070
850

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.