Anna Berg olja

204005

BERG, Anna (1875-1950): "Bukett med körsbärsblommor", signerad A Berg, olja på duk, 46x33 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Anna Berg olja

Budhistorik (32 bud)
923912
7 600
923911
7 400
923901
7 200
923906
7 000
923901
6 800

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.