Madeleine Pyk oljemålning

204003

PYK, Madeleine (född 1934):Komposition med figurer, signerad M. Pyk, olja på pannå, 27x34 cm
Proveniens: Galleri A

Konst, Måleri

Rum 4

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (13 bud)
924031
4 800
923932
3 600
923931
3 400
923877
3 200
923875

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.