Mats Norryd blandteknik

204002

NORRYD, Mats (1944-89): "Brudparet ut", signerad och daterad Mats Norryd -74, blandteknik, 23x32 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Mats Norryd blandteknik

Budhistorik (17 bud)
924058
923981
924056
1 900
923981
1 800
924033
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.