Ludolfs Liberts oljemålning

204001

LIBERTS, Ludolfs (1895-1959): Motiv från Venedig, signerad, olja på pannå, 61x46 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Ludolfs Liberts oljemålning

Budhistorik (52 bud)
923998
39 000
923995
38 000
923985
37 000
923983
36 000
923978
35 000

Slutpris SEK:
39 000
3 736 EUR, 4 388 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.