Oskar Bergman akvarell

203999

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Vinterlandskap, signerad och daterad Oskar Bergman 1952, akvarell, 25x35 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (7 bud)
922168
4 600
921599
2 400
913136
908833
1 600
908831

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.