Richard Paytons art olja

203993

PATON, Richard, hans art, fartygsporträtt, osignerad, olja på pannå, 19x24 cm

Ytslitage

Konst, Måleri

Rum 2

Richard Paytons art olja

Budhistorik (2 bud)

920728
700
918395
600

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.