Edele Margrethe Christiane Schreiber oljemålning

203992

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, enligt uppgift Edele Margrethe Christiane Schreiber (Norge, 1822-1898): Schackspel, monogramsignerad, olja på duk, 70x100 cm

Lagning

Konst, Måleri

Rum 15

Budhistorik (14 bud)
922367
2 400
912313
922366
912313
922358
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.