Lennart Jirlow litografi

203984

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Köket", signerad L. Jirlow, 206/310, färglitografi, 46x61 cm

Gulnad

Fack 6

Lennart Jirlow litografi

Budhistorik (13 bud)
922493
3 200
922490
922489
2 800
922486
2 600
921365
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.