Yrjö Edelmann litografi

203979

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann 159/1500, grafiskt blad, bladstorlek, 44x60 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann litografi

Budhistorik (14 bud)
931232
1 300
931128
928115
929761
928115

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.