NK Franska Damskrädderiet, Stockholm, klänning

203936

NK FRANSKA DAMSKRÄDDERIET, Stockholm, klänning, 1940-tal, svart dubbelsiden, pingvinskärning, etikettmärkt NK Franska Damskrädderiet STOCKHOLM, mått: övervidd 80 cm, midjevidd 58 cm, stuss 84 cm, hakar och hyskor och handpiquerat blixtlås mitt fram, axel/ärm 33 cm, ryggbredd 36 cm, kjollängd mitt bak 70 cm

Slitage, omsydd

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (1 bud)

917095
2013-09-16 18:18:41

2013-09-17 kl 22:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.