Sten ericson gipsskulptur

203928

ERICSON Sten (1909-2001): Kvinnobyst, signerad S Ericson 1937, gips, med träsockel, total höjd 43 cm

Smärre nagg

Konst, Skulptur

Rum 4

Sten ericson gipsskulptur

Budhistorik (4 bud)

921861
450
922607
921861
914860

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.