Robert Högfeldt akvarell

203924

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Troll ridande på älg, signerad R. Högfeldt, akvarell, 35x30 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (5 bud)
913663
913662
906527
906524
600
906522

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.