Förgyllt väggur

203922

VÄGGUR, 1900-tal, förgyllt, höjd 40 cm, nyckel finns

Smärre skador

Klockor/Ur

Monter 24

Förgyllt väggur

Budhistorik (6 bud)
922266
550
921033
500
917264
450
913489
912903

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.