Wahlberg, Per, Bildbyrån Kamerareportage AB

203916

WAHLBERG, Per/Bildbyrån Kamerareportage AB, "Madonna", Madonna uppträder på Eriksberg 30 juni 1990, numrerad 8/9, fotografi, 40 x 52 cm (ram) 28 x 39,5 cm

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (9 bud)
921411
1 900
921409
1 800
920243
1 700
917907
1 600
917907
1 300

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.