Bildbyrån Kamerareportage AB samlingar

203915

BILDBYRÅN KAMERAREPORTAGE AB SAMLINGAR, "Jane Mansfield", Jane Mansfield på Liseberg 27 maj 1967, numrerad 7/9, fotografi, 40 x 52 cm (ram) 28 x 39,5 cm

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (1 bud)

918040
2013-09-16 23:48:38
500

2013-09-17 kl 22:25
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.