Bildbyrån Kamerareportage AB samlingar

203912

BILDBYRÅN KAMERAREPORTAGE AB SAMLINGAR, "Jimi Hendrix", Jimi Hendrix checkar in på hotell i Göteborg januari 1968, numrerad 5/9, fotografi, 40 x 52 cm (ram) 27,5 x 40 cm

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (13 bud)
921346
2 400
918489
917998
917939
1 900
916927
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.