Bildbyrån Kamerareportage AB samlingar

203909

BILDBYRÅN KAMERAREPORTAGE AB SAMLINGAR, "Baddräktsvisning på Liseberg", 1946, stämpelsignerad, fotografi, 40 x 52 cm (ram) 27,5 x 40 cm

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (11 bud)
921362
921355
921224
921222
950
921188
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.