Christian, Bengt/Bildbyrån Kamerareportage AB

203908

CHRISTIAN, Bengt/Bildbyrån Kamerareportage AB, "Frisyr EM"", Fristyr EM på Scandinavium 26 september 1983, numrerad 6/9, fotografi, 40 x 52 cm (ram) 27,5 x 40 cm

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (11 bud)
921246
1 600
917636
918316
917636
1 400
917395
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.