Martin Heap skulptur

203904

HEAP, Martin (född 1950): Sardinen på tunnelbanan, skulpterat och bemålat trä, atergo signerad och daterad Martin Heap 2006, monterad i låda, djup 7, 28x16 cm

Konst, Skulptur

Monter 23

Martin Heap skulptur

Budhistorik (12 bud)
922648
2 400
922640
922638
921407
915490

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.