Golvarmatur

203863

GOLVARMATUR, 1900-talets mitt, mässing/trä, elektrifierad med två ljuskällor, tassfötter, i botten skyltmärkt "Pagos", höjd ca 150 cm

Slitage

Belysning

Rum 13

Golvarmatur

Budhistorik (3 bud)

922457
921922
906605

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.